Winiary prowadzą ogólnopolską akcję promocyjną

Autor: dlahandlu.pl 26 kwietnia 2013 12:25

Marka WINIARY przygotowała ogólnopolską akcję promocyjną pod nazwą WINIARY Ale numer!, której uczestnicy mogą zdobyć codziennie 30 nagród po 100 złotych, co tydzień jedna nagroda w wysokości 3 tys. złotych, a raz w miesiącu 10 tys. złotych.

W sumie pula nagród w loterii to ponad 320 tysięcy. Loteria potrwa od 8 kwietnia do 30 czerwca 2013 roku. W dowolnym sklepie na terenie Polski należu kupić jednorazowo co najmniej 3 dowolne produkty WINIARY i zachować paragon poświadczający zakup. W akcji biorą udział wszystkie produkty WINIARY oraz przyprawa MAGGI. Numer paragonu należy zgłosić, wysyłając go SMS-em (tel. 4302) lub rejestrując na stronie www.winiaryalenumer.pl.

Informację zwrotną, czy podany numer paragonu wygrał nagrodę dzienną, uczestnik loterii otrzyma od razu SMS-em lub zostanie ona wyświetlona na stronie WWW. Każdy zgłoszony paragon bierze udział w losowaniach dziennym, tygodniowym i miesięcznym.

Akcja promocyjna Loteria WINIARY Ale numer! otrzyma wsparcie marketingowe między innymi w prasie handlowej, poprzez radio, on-line, stronę WWW promocji, profil WINIARY na Facebooku, otagowanie kampanii produktów WINIARY w TV, a także materiały POS w sklepach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane