Winiary Warzylion wykorzystuje marketing rekomendacji

Autor: dlahandlu.pl 11 lutego 2011 11:12

Z początkiem lutego marka Winiary rozpoczęła szeroko zakrojoną kampanię reklamową, której częścią są media niestandardowe, w tym Word-of-mouth.

Według raportu Nielsen poleceniu znajomego ufa aż 90 proc. badanych. Konsumenci więcej niż kiedyś rozmawiają o produktach, chętniej biorą udział w aktywnościach oferowanych przez marki i bardziej angażują się w ich testowanie i wyrażanie swojej opinii. Dzięki działaniom prowadzonym przez agencję marketingu rekomendacji - Streetcom Polska, konsumentki wyselekcjonowane z Bazy Ekspertów, mają okazję osobiście przetestować produkt, podzielić się nim ze znajomymi i wyrazić swoją opinię na jego temat.

Do kampanii product seeding zostały wybrane najaktywniejsze konsumentki, których profil ściśle odpowiada grupie docelowej produktu. 2500 kobiet z całej Polski otrzymało Paczki Ambasadorskie. Każda z nich zawierała 14 opakowań przyprawy dla ekspertki, 4 dla znajomych oraz kompleksowe materiały na temat produktu. Dodatkowo uczestniczki kampanii mogą wymieniać się opiniami i doświadczeniami na specjalnie do tego celu stworzonym forum dyskusyjnym na stronie www.streetcom.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane