Wiosną 2014 r. ruszy Galeria Solna

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 10 grudnia 2013 10:10

Galeria Solna w Bochni powstanie w samym centrum miasta, przy Rynku oraz głównej arterii komunikacyjnej. W odległości kilkudziesięciu metrów od centrum handlowego znajduje się zabytkowa Kopalnia Soli wpisana na listę UNESCO , co roku odwiedzana przez dziesiątki tysięcy gości z kraju i zagranicy.

- W czterokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 4 tys. mkw. zaplanowano 28 sklepów i punktów usługowych. Oprócz marketu spożywczego, w galerii znajdzie się również znana sieciowa drogeria, sieciowe sklepy z odzieżą, sklep sportowy i RTV AGD, oraz restauracja i kawiarnia - mówi Michał Mazepa z MM Consulting, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu. Dodatkowo ofertę obiektu wzbogacą lokalni przedsiębiorcy.

Budowa galerii jest obecnie na ukończeniu. Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2014 r.

Inwestorem obiektu jest firma IGLOO, producent urządzeń chłodniczych.

MM Consulting jest firmą specjalizująca się w komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym w obszarze nieruchomości komercyjnych. Obecnie spółka zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, BlackRock Arenie w Świdnicy, MultiParku Stara Gorzelnia w Sieradzu, Galerii 11tka w Lublińcu i Centrum Handlowego w Tarnobrzegu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane