PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

WiseShop startuje z platformą sklepową dla małego e-biznesu

Autor: dlahandlu.pl 18 stycznia 2012 13:32

Spółka SuperHost.pl uruchomiła platformę e-commerce o nazwie WiseShop. Oferuje ona małym przedsiębiorcom możliwość uruchomienia sklepu internetowego w modelu SaaS z możliwością darmowych 14-dniowych testów.

Grupą docelową użytkowników platformy są przede wszystkim małe sklepy, przedsiębiorcy rozpoczynający działalność w Internecie, osoby z pomysłem na sprzedaż produktów w sieci. - Założenie sklepu i dodanie pierwszego produktu może odbyć się w ciągu kilku godzin. Sklep na naszej platformie jest oferowany w modelu SaaS, co oznacza, że użytkownik nie potrzebuje specjalistycznej wiedzy technicznej do instalacji i obsługi narzędzia. Od samego początku otrzymuje dostęp do gotowego produktu, którym zarządza poprzez przeglądarkę. Zasada działania jest analogiczna jak w przypadku na przykład poczty Gmail - mówi Michał Jerzyk, prezes zarządu SuperHost.pl.

Platforma oferuje właścicielom nowo tworzonych e-sklepów możliwości dowolnej indywidualizacji szaty graficznej, pod nadzorem SuperHost.pl za dodatkową opłatą. Zindywidualizować można zarówno projekt graficzny, jak i ewentualne dodatkowe moduły sklepowe. Platforma udostępnia także zaawansowany edytor szablonów HTML i CSS wszystkich elementów sklepu. Jest to ważna opcja dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą dowolnie modyfikować wygląd sklepu.

Platforma zapewnia bowiem z Allegro, z porównywarkami cen (Nokaut, Ceneo, Skąpiec i kilkunastoma inymi), serwisem Opineo, pasażami handlowymi (Onet.pl, PKT.pl) czy siecią afiliacyjną WebePartners. Nowi użytkownicy WiseShop otrzymują także kupony na start w Nokaut.pl o wartości 50 zł oraz w Google AdWords o wartości 250 zł.

Co ważne, integracja z serwisem Allegro jest dwukierunkowa, co oznacza, że właściciel sklepu ma możliwość zarówno wystawiania przedmiotów ze sklepu na aukcje, jak i pobierania zamówień z aukcji do sklepu, bezpośrednio z poziomu panelu administracyjnego.

Platforma WiseShop umożliwia też sprzedaż produktów wirtualnych (plików do pobrania), możliwość prowadzenia wielu sklepów z poziomu jednego panelu administracyjnego oraz posiada zintegrowaną hurtownię internetową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,67

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane