PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wkrótce otwarcie Tesco w Starogardzie Gdańskim

Autor: pr 15 lutego 2011 18:29

Otwarcie nowego sklepu planowane jest na przełom marca i kwietnia. Hipermarket jest zlokalizowany przy ul. Zblewskiej 5.

Powierzchnia sklepu to ok. 5 tys. mkw. (dla porównania - Tesco w Gdyni przy ul. Kcyńskiej ma 8,5 tys. mkw., w Gdańsku przy ul. Cienistej - 7,7 tys. mkw. Sklepu będzie miał rozbudowane działy z warzywami i owocami, mrożonkami oraz odzieżą.

Podobnie jak we wszystkich nowych hipermarketach pojawią się cztery kasy samoobsługowe. Na pasażu jest miejsce na osiem punktów handlowo-usługowych (salon prasowy, pralnia, kwiaciarnia, grill, itd.). Na zmotoryzowanych czeka 400 miejsc parkingowych.

Zakończyła się już rekrutacja pracowników. W nowym sklepie pracę znalazło 170 osób.  Firma oferuje swoim pracownikom możliwości rozwoju i awansu. Ponad 80 proc. kierowników sklepów Tesco oraz kadry menedżerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego. W ostatnich dziesięciu latach liczba pracowników Tesco wzrosła ponad dziesięciokrotnie. Dziś liczba pracujących w sklepach Tesco w Polsce przekroczyła 29 tys.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • sew 2011-03-31 12:36:28

    jestem niezadowolony z parkingu a dokladnie to wyjazd ,a tak czy byl potrzebny czy mieszkancow stac na zakupy w tym chorym miescie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane