PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wkrótce ruszy budowa Galerii Warmińskiej z supermarketem Piotr i Paweł

Autor: Gazeta Wyborcza 10 sierpnia 2012 09:54

Pierwsze prace ziemne przy budowie Galerii Warmińskiej w Olsztynie rozpoczną się już jesienią. Prezydent miasta Piotr Grzymowicz zapewnia na łamach Gazety Wyborczej, że we wrześniu powinna zostać wydana tzw. decyzja środowiskowa. - Pozwolenie na budowę galerii planujemy wydać w październiku - powiedział.

Pierwsze prace ziemne przy Galerii Warmińskiej będą musiały zostać poprzedzone wykopaliskami. W lutym 2013 r. powinny ruszyć prace konstrukcyjne.

Tomasz Jopkiewicz, jeden z menedżerów odpowiedzialny za komercjalizację Galerii Warmińskiej informuje na łamach „GW", że obiekt wynajęty jest już w 50 proc.

Jednym z głównych najemców centrum handlowego będzie supermarket spożywczy sieci Piotr i Paweł o powierzchni 2 tys. mkw. W obiekcie znajdzie się także Smyk oraz market Euro AGD. Jopkiewicz zdradził, że rozmowy prowadzone są także z operatorem m.in. marek Zara i Stradivarius - hiszpańską Grupą Inditex.

W Galerii Warmińskiej będzie także 9-salowe Multikino. Łącznie obiekt pomieści 120 lokali handlowych, usługowych, gastronomicznych, a także klub fitness, kino, amfiteatr i boisko sportowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane