Właściciel Biedronki przyspiesza rozwój drogeryjnego biznesu

Autor: www.dlahandlu.pl 29 listopada 2016 12:06

Właściciel Biedronki przyspiesza rozwój drogeryjnego biznesu fot. materiały prasowe

29 listopada br. została otwarta czternasta drogeria Hebe w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Sklep zlokalizowany jest przy Al. Rzeczypospolitej 23. Z naszych wyliczeń wynika, że od początku września sieć uruchomiła aż osiem nowych placówek. Ponadto, operator marki podpisał umowy na najem powierzchni w planowanych centrach handlowych.

Rozwój sieci znacznie przyspieszył w ostatnim czasie. Tylko od września sieć uruchomiła łacznie 8 sklepów: w Lesznie, Częstochowie, Bydgoszczy, Wołominie, Zgorzelcu, Olsztynie i Łodzi. Ósme otwarcie ma miejsce w Warszawie. Ponadto, sieć zostanie najemcą m.in. Dekady Mińsk Mazowiecki.

Tylko w październiku i listopadzie pod szyldem Hebe ruszyło 6 sklepów, czyli tyle ile sieć otworzyła w 9 miesięcy 2016 roku.

Pierwszy sklep Hebe został otwarty w 2011 r. w Warszawie.

Przypomnijmy, drogerie Hebe zakończyły 9 miesięcy 2016 roku ze sprzedażą na poziomie 84,9 mln euro, czyli o 18,2 proc. więcej rdr. W tym czasie sieć uruchomiła 6 drogerii i miała na koniec omawianego okresu 141 placówek. Straty generowane przez sieci Ara i Hebe, na poziomie EBITDA zamknęły się kwotą 44,3 mln euro.

Hebe to drogerie, w których dostępna jest szeroka oferta kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków i produktów na wyłączność. Dodatkowo konsultantki w Hebe pomagają klientom w doborze odpowiedniego produktu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • autokorekta 2016-11-29 13:59:45

    Nowy sklep w Wołowinie?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane