PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Właściciel Biedronki zainteresowany pięcioletnimi umowami agencyjnymi

Autor: Małgorzata Bożym, www.dlahandlu.pl 12 października 2012 09:36

Właściciel Biedronki zainteresowany pięcioletnimi umowami agencyjnymi

Podkreślamy, że projekt związany z rozwojem placówek partnerskich sieci Biedronka wciąż znajduje się w fazie pilotażowej. Obecnie w systemie tym działa kilkanaście sklepów w Polsce. Testujemy to rozwiązanie głównie w małych miejscowościach, mieszkańcy których wcześniej, z uwagi na brak sklepu spożywczego, byli zmuszeni robić zakupy poza miejscem zamieszkania - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Alfred Kubczak, dyrektor ds. relacji zewnętrznych JMP.

Jak zaznacza Alfred Kubczak, wymagania dotyczące partnerów są każdorazowo ustalane z nimi.

- Z reguły oczekujemy, że przedsiębiorca, który chce rozpocząć współpracę z JMD w ramach działalności agencyjnej, musi dysponować obiektem o powierzchni kilkuset mkw. Nasz potencjalny partner biznesowy musi być właścicielem takiego obiektu lub powinien wykazać się terminową umową najmu, która zabezpieczy okres trwania umowy partnerskiej. Na tym etapie jesteśmy zainteresowani min. pięcioletnimi umowami agencyjnymi - dodaje nasz rozmówca.

Jeronimo Martins Polska jest właścicielem największej sieci detalicznej w Polsce Biedronka mającej 2000 sklepów w ponad 800 lokalizacjach. Firma zatrudnia ok. 37 000 pracowników. Od 1995 r. JMP zainwestował w Polsce ponad 8 mld zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Mirek 2012-10-12 15:15:31

  No ciekawe jaką takiemu agentowi zaproponuje prowizję od sprzedaży. Bo jak będzie taka jak w żabce czyli ok 5% to taki agent nie udźwignie kosztów. Chyba że będzie ciągną jak ajenci sam po kilkanaście godzin dziennie plus rodzina do pomocy... Sieci ciągną w stronę agencji-ajencji bo to sposób na pozbycie się kłopotu w postaci pracowników i strat towarowych. Niestety trzeba pamiętać że ajencie to miesięczne koszty ok 10 tyś zł głównie pracownicy a obroty małych sklepów na przykładzie żabek ok 150 tyś zł w skali miesiąca. Jeżeli w umowie z biedronka nie będzie określona marża na asortyment a będzie weksel to wchodzi się w KANAŁ!! Miejmy nadzieje że nie będzie jak w żabce czyli bida..

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane