PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Właściciel Biedronki zatrudni 4 tys. nowych pracowników

Autor: www.dlahandlu.pl 6 lutego 2012 14:32

W kwietniu Jeronimo Martins Dystrybucja, właściciel Biedronki, otworzy centrum dystrybucyjne w Rudzie Śląskiej. We wrześniu ruszy z kolei centrum dystrybucji w Sieradzu. W sumie spółka zatrudni w tym roku 4 tys. nowych pracowników.

Jeronimo Martins posiada obecnie w Polsce 9 centrów dystrybucyjnych. Pod koniec 2011 roku firma kupiła działkę w Lubartowie pod kolejne centrum. Spółka zapłaciła za grunty 7,2 mln zł. W 2011 roku firma stworzyła 5,6 tys. miejsc pracy.

Jak pisaliśmy wcześniej, 2 mld zł wyda w tym roku sieć Biedronka na otwarcia sklepów, bieżącą modernizację placówek, zmianę wizualizacji placówek i kampanię reklamowo-informacyjną.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Oburzona 2012-04-10 22:53:30

  "Władze" Biedronki nie wiedzą kogo obsadzają na kierowniczych stanowiskach. W tej firmie panuje samowolka i gnojenie ludzi. Panie kierowniczki rejonowe zakładają się między sobą, która zwolni więcej osób i potrafią rozwalić najlepszą ekipę w danym sklepie, a ich szefostwo otwiera oczy ze zdumienia, ze pracownicy są tak traktowani, obiecuje załatwić sprawę, a w rezultacie w sklepie, gdzie pracownik się poskarżył, po kilku dniach od jego telefonu jest czystka i 15 na 20 osób zostaje zwolnionych, po paliło i podjadało w czasie pracy. I to ludzi, którzy pracowali tam od czasu istnienia sklepu i nawet nie mieli nagany nigdy, a nagle, odkąd nowa pani rejonowa przyszła da pracy (czyli 3 miesiące) nie nadają się do niej i okazuje się, zę nowa kadra jest już wyszkolona i gotowa ich zastąpić. Gnojenie ludzi i tyle!

 • JOGIBUBU 2012-02-20 14:54:01

  jak to wszystko pięknie wygląda ,super biedronka chwali się że zatrudni nowych pracowników .a moja dobra rada jest taka żeby biedronka zadbała o tych co już zatrudniła i przede wszystkim o bezpieczęnstwo .bo ich naczepy i kierowcy jeżdzą na okrągło tj.nowy rok boże narodzenie po 19 h na dobe itd.łamiąc wszelkie przepisy .sam jestem takim kierowcą i wiem jak to wygląda .to pod kołami tirow BIEDRONKI giną ludzie jak np.kilka lat temu pod tarnowem 16 letni chłopiec .nic dziwnego że biedronka sie rozrasta jeśli kierowcy pracują po 450 h mc.i po 17000 tyś km.robią .ITD I POLICA udaje ze nic niewidzi .CZYŻBY POLICJA I INSPEKCJA TRANSPORTU DROGOWEGO ZOSTAŁA WYPRODUKOWANA DLA BIEDRONKI JAK NP.MARGARYNA ???????????

 • exciter 2012-02-07 17:21:38

  jak zwolnienia beda przebiegac nadal tak sprawnie jak w styczniu 4000 zwolnionych bedzie w okolicach wakacji

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,78

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane