Właściciel sklepu z Lublina znalazł sposób na złodziei

Autor: Wirtualna Polska 13 marca 2018 17:54

Właściciel sklepu z Lublina znalazł sposób na złodziei Fot. Shutterstock.com

Dawid Adamski jak większość właścicieli sklepów zmaga się z plagą kradzieży. Sytuacja zmieniła się, gdy zdjęcia złodziei zaczął wieszać w witrynie - informuje Wirtualna Polska.

Sklep Dawida Adamskiego znajduje się w Lublinie przy ul. Pana Balcera. Prowadzi go od ponad pół roku i od samego początku miał potężne problemy ze złodziejami. Gdy ich zdjęcia pobrane z monitoringu zaczął rozklejać w sklepie, "stał się cud".

- Co chwilę jakiś klient zaczepiał mnie i mówił na przykład: "Tego pana to ja kojarzę. Okradł nam piwnicę" - zdradza WP Adamski. Wielu "bohaterów", których "portrety" pojawiły się w sklepie, zgłaszało się do właściciela. Przepraszali i obiecywali, że nigdy więcej się to nie powtórzy. Nawet oddawali pieniądze i podawali rękę na zgodę. Chcieli tylko, żeby ich zdjęcia zniknęły ze sklepu.

Jak podaje Wp.pl, w kulminacyjnych momentach w sklepowej witrynie wisiało nawet po 9-10 zdjęć. Nie naruszają one prawa, bo sama twarz jest zasłonięta. Na osiedlu gdzie większość mieszkańców zna się z widzenia, to wystarczy, by zostać rozpoznanym.

Więcej na Wp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Null 2018-03-13 20:48:10

  Tylko to niezgodne z naszym doskonałym prawem. Oczywiście jestem za, tylko nasz ustawodawca chce chronić wizerunki przestępców.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,10

 • Śr

  2,97

 • Min

  2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane