Wmurowano kamień węgielny pod Futura Park Kraków

Autor: dlahandlu.pl 7 października 2010 13:14

Wmurowano kamień węgielny pod nową inwestycję firmy Neinver - Futura Park Kraków. Obiekt o łącznej powierzchni handlowej 42 000 mkw. zostanie oddany do użytku w III kwartale 2011 roku. Dwupoziomowy kompleks składa się z centrum outlet Factory Kraków oraz tradycyjnego parku handlowego.

Na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego kompleksu powstanie Factory Kraków, czyli centrum outlet o powierzchni 22 000 mkw., w którym znajdować się będzie 120 sklepów popularnych sieci handlowych z Polski i zagranicy. Na poziomie „0" powstanie park handlowy o wielkości 20 000 mkw., który będzie miejscem dla 12 lokali handlowo-usługowych. Wejście do obu części będzie dostępne bezpośrednio z parkingów dzięki odpowiedniemu projektowi budynku i ukształtowaniu terenu.

Kompleks Futura Park Kraków będzie mieścić się w Modlniczce - w pobliżu wjazdu na autostradę A4. Dzięki lokalizacji inwestycji w okolicy najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Małopolsce, ma ona znaczenie regionalne. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest budowa dwupasmowego odcinka północnej obwodnicy Krakowa, z której będzie można bezpośrednio wjechać na parking nowego obiektu. Budowa rozpoczęła się w czerwcu 2010 roku, a otwarcie Futura Kraków jest planowane na III kwartał 2011.

Futura Park Kraków to jedna z trzech inwestycji spółki Neinver aktualnie prowadzonych w Polsce, obok Factory Annopol i przebudowy dworca kolejowego w Katowicach, w ramach którego powstanie m.in. Galeria Katowicka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane