PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wmurowano kamień węgielny pod magazyn centralny Castoramy w Strykowie

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 29 sierpnia 2013 11:34

Panattoni Europe wmurował kamień węgielny pod magazyn centralny dla sieci Castorama, o planowanej powierzchni 50 000 mkw. Inwestycja jest największą budową na rynku od początku roku.

Generalnym wykonawcą jest Kajima Poland, a planowane zakończenie budowy przypada na I kwartał 2014 roku

Obiekt w Strykowie posłuży Castorama Polska za nowoczesne centrum logistyczne, którego hala magazynowa wyniesie aż ok. 49 220 mkw. i będzie dopasowana do potrzeb zarządzania różnorodnymi źródłami zaopatrzenia. Pozostała część, ponad 780 mkw., przeznaczona zostanie na nowoczesną powierzchnię biurową.

- Jesteśmy liderem rynku DIY w Polsce. Obecnie posiadamy 72 sklepy na terenie całego kraju. Aby efektywniej zarządzać różnorodnymi źródłami zaopatrzenia oraz zoptymalizować koszty magazynowania i transportu w tak dużej sieci zdecydowaliśmy się na budowę nowego centrum logistycznego. Powstający magazyn w Strykowie pozwoli nam, przy zwiększającej się skali sprzedaży spółki, na zapewnienie stałej dostępności produktów w naszych sklepach na terenie całego kraju - powiedział Krzysztof Maśny, dyrektor do spraw zarządzania łańcuchem dostaw Castorama Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane