Wmurowano kamień węgielny pod rozbudowę Gemini Park Bielsko-Biała

Autor: www.dlahandlu.pl 11 września 2012 11:33

10 września 2012 roku odbyła się uroczysta ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę centrum handlowo - rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej. Rozbudowane centrum pierwszych klientów powita pod koniec 2013 roku.

W lipcu tego roku rozpoczęły się prace budowlane prowadzące do powiększenia centrum handlowo -rozrywkowego Gemini Park Bielsko - Biała. Obecnie w centrum działa ponad 80 sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie, obiekt wzbogaci się o dodatkowe 70 salonów i będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie ( do 49 tys. mkw.) usytuowaną na 3 kondygnacjach.

- Realizowane przez nas projekty, to reakcja na potrzeby najemców, rozwijających się na polskim rynku sieci oraz marek potrzebujących nowoczesnej, dobrze zarządzanej powierzchni handlowej, usługowej i rozrywkowej - powiedział  Rafał Sonik, prezes Gemini Holdings, firmy będącej inwestorem i deweloperem projektu - Nasze obiekty odnotowują systematyczny wzrost odwiedzalności oraz obrotów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy niemal dwukrotnie powiększyć Gemini Park Bielsko-Biała i tym samym wzbogacić ofertę handlową - dodał Rafał Sonik.
Istniejące od ponad 3 lat centrum handlowo - rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała jest jednym z najpopularniejszych obiektów handlowych w regionie.

Nowa powierzchnia handlowa (17 - 21 tys. mkw. ) będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz rozwinięcie oferty fashion. W Gemini pojawią się marki, z których część po raz pierwszy otworzy swoje sklepy w tym regionie Polski.

Otwarcie rozbudowanego centrum handlowo- rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała planowane jest na koniec roku 2013, roboty budowlane potrwają około 14 miesięcy. Generalnym wykonawcą projektu została krakowska firma INTER-BUD.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10985

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 748244

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane