PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Woda Borjomi znowu dostępna na polskim rynku

Autor: pr 20 listopada 2012 10:43

Woda Borjomi znowu dostępna na polskim rynku

Gruzińska woda mineralna Borjomi po wielu latach nieobecności wraca do polskich sklepów. W latach 70. i 80. cieszyła się dużą popularnością. Woda wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku swoim składem, który zawdzięcza wulkanicznemu pochodzeniu i wysokiemu stopniowi zmineralizowania. Woda wypychana jest na powierzchnię ziemi przez dwutlenek węgla zgromadzony w złożach na głębokości 1500 metrów, ale powstaje o wiele głębiej (8-10 km). Woda wypływa w górach Kaukazu nadal ciepła - ma 31-41°С.

Borjomi to uznana gruzińska marka z wieloletnią tradycją, która jest zaliczana do najbardziej ekskluzywnych wód na świecie. Borjomi jest wodą z zawartością wodorowęglan sodu ze stopniem mineralizacji do 6,7 mg/l. Przez wielu woda Borjomi jest uznawana również za świetną pomoc w leczeniu kaca.

Wyłącznym importerem i dystrybutorem wody w Polsce jest firma PiastPol. Gruzińska woda dostępna jest w sprzedaży w butelkach szklanych o pojemności 0,33l i 0,5l oraz plastikowych o pojemności 0,5l i 1,0l. Dostępna jest m.in. w sklepach Alma, Piotr i Paweł oraz niektórych restauracjach i hotelach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Łukasz 2012-11-20 11:14:36

    Woda Borjomi na Polskim rynku jest dostępna nie krócej niż od wakacji 2011. Pierwszy swój kontakt z nią miałem w sklepie internetowym Fresh24.pl pierwszą siecią sklepów stacjonarnych w którym udało mi się ją spotkać były K&M Delikatesy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane