PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Woda Licheńska w sieci E.Leclerc

Autor: pr 2 kwietnia 2015 09:50

Woda Licheńska w sieci E.Leclerc Fot. Aquakon

Zawierając umowę z E.Leclerkiem Konin spółka Aquakon wprowadziła na rynek detaliczny wodę źródlaną Licheńska. Dotychczas woda dostarczana była wyłącznie do firm i instytucji na terenie kraju.

Licheńska to woda średniozmineralizowana, wydobywana z głębokości 124 metrów z ujęcia znajdującego się w Policach. Charakteryzuje się krystaliczną barwą oraz zawartością cennych dla życia pierwiastków, takich jak wapń, sód, magnez oraz potas. 

- Wejście do E. Leclerca to pierwszy krok na drodze do zaproponowania naszej wody klientom indywidualnym – mówi Grzegorz Wolski, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu   Aquakon Sp. z o.o. – Rozmawiamy z kolejnymi sieciami detalicznymi o współpracy. Chcemy, aby Licheńska była dostępna w jak największej liczbie sklepów.

Klienci indywidualni mogą kupować Licheńską w wersji niegazowanej i gazowanej w opakowaniach 0,5 l i 1,5 l, a w opakowaniach 5l jako woda niegazowana.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • fasol 2015-04-03 05:24:59

    Ad vocem, Kupiec smiece fmcg: Otrząśnij się. Wielki Piątek skłania do refleksji, trudno wierzyć przez "ż". Chyba byłoby dobrze abyś się napił tej wody, najwyżej będziesz miał dobre wypróżnienie i oczyścisz umysł.

  • Kupiec sieci fmcg 2015-04-02 21:53:33

    Nie wieżę kiedy będzie woda pt. Wadoowicka od Papieża, kiedy ze Świebodzina i Jasnej Góry, ludzie czy wyście powariowali....

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane