Wódka Palace w nowej odsłonie

Autor: pr 2 grudnia 2015 10:32

Opakowanie inspirowane perłą polskiej architektury – Pałacem Branickich. W środku łagodny, kremowy smak i lekko słodkawy aromat wódki, produkowanej na bazie ziemniaczanego spirytusu.

Kształt jej nowego opakowania nawiązuje do XVII-wiecznych, pałacowych kolumn. Minimalistyczny design etykiety, prezentuje charakterystyczną bryłę Pałacu Branickich. Zarówno na butelce jak i na zmienionej, niebiesko-srebrnej nakrętce, widnieje data 1697. Jest to rok, w którym Hetman Branicki ukończył budowę swojej rezydencji. Najbardziej wymagający konsumenci docenią również samą zawartość nowego opakowania. Kryje ono idealny smak wódki Palace, z lekką słodyczą i aromatem, osiąganymi dzięki zastosowaniu w produkcji spirytusu ziemniaczanego najwyższej próby czystości.

Wprowadzenie na rynek wódki Palace wspierane będzie materiałami POS w sklepach oraz specjalnymi zawieszkami na butelkach, informującymi o dziedzictwie i historii Pałacu Branickich oraz o spirytusie ziemniaczanym. Kampania dodatkowo wspierana jest działaniami PR oraz komunikacją w prasie handlowej.

Rekomendowane ceny w kanale handlu tradycyjnego to 26,99zł za 500ml i 37,99zł za 700ml. Na półkach sklepowych wódka Palace pojawia się w grudniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane