Wody i napoje Oshee dedykowane akcji Szlachetna Paczka

Autor: pr 11 października 2016 14:19

Wody i napoje Oshee dedykowane akcji Szlachetna Paczka Fot. mat.pras.

Marka OSHEE – specjalnie dla programu SZLACHETNA PACZKA – przygotuje serię dedykowanych wód i napojów. Będą one dostępne od listopada czyli od startu 16 już edycji programu. Ze sprzedaży każdego oznakowanego logotypem SZLACHETNEJ PACZKI produktu firma OSHEE przeznaczy 5% przychodu na wsparcie inicjatywy.

Na półkach sklepowych znajdzie się aż 5 produktów z portfolio marki, które sygnowane będą specjalną etykietą informującą o wsparciu SZLACHETNEJ PACZKI. Będzie to izotonik o smaku Red Orange oraz wody witaminowe OSHEE w czterech wariantach smakowych: HERBAL, Magnez + B6, Witaminy i minerały oraz ZERO. Dzięki temu zarówno sportowcy, dla których izotoniki są idealnym nawodnieniem podczas treningów, a także osoby dbające o uzupełnianie codziennej diety o witaminy oraz mikro i makroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, będą mogły w prosty sposób pomóc przy zbiórce funduszy. Ze sprzedaży każdego z dedykowanych produktów firma OSHEE przeznaczy 5% na konto Stowarzyszenia WIOSNA, odpowiedzialnego za program SZLACHETNA PACZKA. 

Oficjalne otwarcie bazy potrzebujących rodzin SZLACHETNEJ PACZKI nastąpi 19 listopada bt. Tegoroczny Finał odbędzie się w dniach 10-11 grudnia.

Współpraca pomiędzy marką OSHEE i Stowarzyszeniem WIOSNA rozpoczęła się w ubiegłym roku. Podczas zeszłorocznej edycji OSHEE stworzyło oficjalny napój SuperW, który wspomagał wolontariuszy podczas rozwożenia paczek potrzebującym, a zysk z jego sprzedaży zasilał konto Stowarzyszenia na rzecz programu SZLACHETNA PACZKA.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane