Wojciech Jazowiecki na Food Show 2017: Dzisiaj wygrywa jakość produktu

www.portalspozywczy.pl 24 marca 2017 11:43

- Patrząc z perspektywy restauratora najważniejsze są jakość produktu oraz sposób, w jaki jest dostarczony. Dopiero na trzecim miejscu jest cena. Dzisiaj wygrywa jakość produktu i świadczenie usług w dostawie - powiedział Wojciech Jazowiecki, Dyrektor Zarządzający MJM Group SA. podczas debaty „Idealny dostawca dla gastronomii – oczekiwania sieci gastronomicznych wobec partnerów i produktów” na Food Show 2017.

Jakość i cena – oba te czynniki mają główne znaczenie przy wyborze dostawcy przez restauratora. Ogromną rolę zwłaszcza jakości podkreślał w trakcie dyskusji Wojciech Jazowiecki, Dyrektor Zarządzający MJM Group SA.

- Czasy problemów związanych z logistyką mamy już dawno za sobą. Jest mnóstwo firm, które swoje produkty są w stanie błyskawicznie dostarczyć z jednego na drugi koniec Polski, bez względu na to czy mamy do czynienia z produktem świeżym czy mrożonym. Patrząc z perspektywy restauratora najważniejsze są jakość produktu oraz  sposób, w jaki jest dostarczony. Dopiero na trzecim miejscu jest cena. Dzisiaj wygrywa jakość produktu i świadczenie usług w dostawie – stwierdził Jazowiecki.

Dyrektor Zarządzający MJM Group zwrócił uwagę na rosnące perspektywy rozwoju małych firm na rynku HoReCa.

- Kiedyś sami wyszukiwaliśmy producentów, którzy mogliby dla nas pracować. Teraz to raczej dostawcy polecają się nam. Martwi mnie fakt, że wiele firm oferuje produkty bardzo słabej jakość. Tutaj upatruję szansę dla małych graczy, którzy dzielnie powracają na rynek, serwując producentowi produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb, tak zwany „uszyty na miarę” – ocenił Jazowiecki.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane