Województwa małopolskie i łódzkie to kolejne kierunki rozwoju Grupy Muszkieterów

Autor: www.dlahandlu.pl 24 maja 2012 10:58

Grupa Muszkieterów 29 i 30 maja organizuje spotkanie dla potencjalnych franczyzobiorców zainteresowanych otwarciem marketu w Łodzi lub woj. małopolskim. Na spotkaniu będą członkowie zarządu i jednocześnie właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché oraz przedstawiciel Polskiej Organizacji Franczyzodawców, który zaprezentuje główne tezy raportu o rynku franczyzy w Polsce.

Nowe sklepy będą otwierane w miejscowościach od 6 tys. mieszkańców. - Interesują nas lokalizacje na osiedlach lub niedaleko tras wyjazdowych. W takich miejscach jest największe natężenie ruchu - mówi Eliza Orepiuk, kierownik dyrekcji komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

Intermarché to supermarkety spożywcze, które oprócz standardowej oferty zawierają produkty delikatesowe, mniej dostępne w mniejszych miejscowościach. Specjalizują się w produktach świeżych takich jak owoce, warzywa, nabiał, pieczywo czy mięso. Sklepy posiadają również własne wędzarnie i oferują własny rozbiór mięsa.

Oferta sklepów Bricomarché również przewyższa propozycje niezrzeszonych sklepów z artykułami dla domu i ogrodu. Asortyment sklepów obejmuje m.in. artykuły do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne oraz asortyment związany z ogrodem. Muszkieterowie chcą wypełnić lukę na rynku i sprostać lokalnym potrzebom.

Sklepy Intermarché i Bricomarché funkcjonują na zasadzie franczyzy. Każda osoba która posiada co najmniej 500 tys. zł po przejściu półrocznego szkolenia może stać się właścicielem supermarketu o wielomilionowych obrotach. Kwota 500 tys. zł nie jest opłatą licencyjną, tylko stanowi kapitał zasilający spółkę inwestora.Po dwóch latach działalności franczyzobiorca może stać się udziałowcem spółki cywilnej Muszkieterów i otrzymuje prawo do otwarcia kolejnego sklepu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,90

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane