Woseba Mocca Fix Gold w nowej odsłonie

Autor: dlahandlu.pl 28 lipca 2017 10:49


Woseba zaprezentowała kawę Mocca Fix Gold w nowej szacie graficznej. - Nad przemianą najbardziej rozpoznawalnego produktu marki Woseba pracowali włoscy designerzy – poinformował Roland Brylewski, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Woseba.

- Wprowadziliśmy nowy format opakowania, dodaliśmy infografiki, które pomogą z łatwością odróżnić kawy mielone od ziarnistych. Dodatkowo odróżniliśmy kawy mielone od ziarnistych poprzez wprowadzenie odpowiedniego wzoru stanowiącego tło. Rozwinęliśmy też komunikację o produkcie, dzięki czemu informujemy o intensywności smaku, długim procesie prażenia, niskiej kwasowości i metodach parzenia. Wszystko po to, aby podkreślić wyjątkowość kawy Mocca Fix Gold, której wspaniały smak potwierdzili konsumenci w badaniach przeprowadzonych na zlecenie firmy Woseba przez Holding Profit Agencję Badań Marketingowych i Rynku z Krakowa *– tłumaczy dyrektor Woseby.
Woseba Mocca Fix Gold w nowej odsłonie trafia właśnie na półki sklepowe. Jest to zapowiedź kolejnych działań, które w najbliższym czasie planuje Woseba w sferze opakowań.

* Test sensoryczny („ślepy”) kaw mielonych w zakresie oceny: aromatu, smaku, stopnia kwaskowatości, poziomu goryczy, posmaku, akceptacji kaw bez mleka oraz poziomu akceptacji tych kaw z dodatkiem mleka, wykonany w trakcie badania jakościowego FGI przez Holding Profit Agencję Badań Marketingowych i Rynku z Krakowa, w 2016 roku. Badanie przeprowadzone w grupie 100 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane