Wręczono Nagrody Rynku Spożywczego 2017

www.portalspozywczy.pl 7 listopada 2017 07:53

Wręczono Nagrody Rynku Spożywczego 2017 Fot. Żelazna Studio

Redakcje magazynu Rynek Spożywczy, serwisu www.portalspozywczy.pl oraz www.dlahandlu.pl wręczyły podczas X Forum Rynku Spożywczego Nagrody Rynku Spożywczego 2017.

Podczas X Forum Rynku Spożywczego i Handlu przyznano Nagrody Rynku Spożywczego za wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym. Uhonorowano firmy i wydarzenia, które w minionym roku wyróżniły się w polskim sektorze żywnościowym. Nie nagrodzono za „całokształt działalności”, lecz za konkretny aspekt działań.

Nagrody Rynku Spożywczego 2017 przyznane były w trzech kategoriach: Wydarzenie Rynku Spożywczego, Lider Rynku Spożywczego oraz Innowator Rynku Spożywczego. Wszystkie te nagrody są równoważne.

Nagrody wręczyli: Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, Edyta Kochlewska, redaktor naczelna serwisu dlahandlu.pl i redaktor naczelna Rynku Spożywczego oraz Paulina Mroziak, redaktor prowadząca serwis portalspozywczy.pl. Galę poprowadziła Daria Ładocha.

Wydarzenie Rynku Spożywczego

W kategorii „Wydarzenie Rynku Spożywczego” nagrodzono firmy BP Polska i Piotr i Paweł. Nagroda została przyznana za śmiałą odpowiedź na trend convenience ofertą sklepu „Piotr i Paweł w drodze" na stacjach BP. Firmy razem chcą tworzyć format detaliczny, który odpowie na specyficzne potrzeby lokalnych klientów, ceniących sobie oszczędność czas i wygodę. Wyróżnienie odebrali Artur Wójcik, dyrektor handlowy BP Polska oraz Piotr Drządzewski, wiceprezes zarządu Piotr i Paweł Detal.

W tej kategorii wyróżniono także Grupę Eurocash. Nagroda została przyznana za aktywną politykę akwizycyjną na rynku handlu detalicznego, która znalazła swój wyraz w zakupie sklepów Eko i zgłoszenie do UOKiK transakcji nabycia sieci Mila. W przyszłości pozwali to dotychczasowemu liderowi rynku hurtowego wyznaczać trendy na rynku supermarketów. Wyróżnienie odebrał Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash.

Lider Rynku Spożywczego

W kategorii „Lider Rynku Spożywczego” nagrodę otrzymała firma Grycan Lody od Pokoleń, która została doceniona za zbudowanie w ciągu 13 lat największej w Europie rodzinnej sieci lodziarnio-kawiarni, zdobycie pozycję lidera rynku lodów familijnych w Polsce, a także wejście ze swoimi produktami w rynek lodów  impulsowych. Nagrodę odebrał Marcin Snopkowski, dyrektor generalny.


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    4,94

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane