Wrocławska Jula chwali się wynikami: Wzrost obrotów o 100 proc. i najszybszy przyrost klientów

Autor: pr 11 kwietnia 2013 11:39

Wrocławski market Jula działa od 17 lutego 2012 roku. W porównaniu do pierwszego miesiąca funkcjonowania Jula na Bielanach Wrocławskich podwoiła swoje obroty. – I jest to jeden z najlepszych wyników w całej sieci, zwykle bowiem ten wzrost w przypadku nowych obiektów wynosi 70-80 proc. – podkreśla Grzegorz Grodziński, kierownik sklepu. – Z naszych analiz wynika też, że w porównaniu do minionego roku mamy o połowę więcej odwiedzających. Wśród nich liczna jest grupa stałych klientów, którzy mają też największy udział w obrocie.

Market Jula działający na terenie Parku Handlowego Bielany wyróżnia też najszybszy przyrost klientów, którzy zdecydowali się uczestniczyć w programie lojalnościowym Jula Club. W ciągu zaledwie roku we wrocławskim markecie kartę Jula Club założyło ponad 22 tys. osób, podczas gdy w całej Polsce jest to w sumie 108 tys. klientów.

- Myślę, że kluczem do takich wyników jest kilka rzeczy. Po pierwsze nasz market znajduje się na terenie Parku Handlowego Bielany, jest dużym obiektem z przestronnym, wygodnym parkingiem. Sąsiaduje z wieloma sklepami z bogatą ofertą meblową i artykułami wyposażenia wnętrz. Klienci mają w jednym miejscu wszystkie potrzebne rzeczy: od produktów remontowych po wykończeniowe - wylicza Grzegorz Grodziński. - Po drugie różnimy się ofertą od marketów budowlanych, ponieważ nie mamy klasycznego dla nich asortymentu. Mamy za to odzież ochronną i sprzęt bhp, a właśnie te artykuły u nas sprzedają się najlepiej.

Grodziński podkreśla, że często pojawiają się u nich całe ekipy budowlane, zamawiające ubrania i dodatki. Duże grono klientów stanowią również amatorzy i majsterkowicze: panie kupujące ogrodniczki, rękawice i kalosze czy panowie szukający polarów, koszul oraz narzędzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,49

  • Śr

    3,41

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane