Wrocławska prokuratura prowadzi śledztwo ws. korupcji wśród managerów sieci handlowych

Autor: gazetawroclawska.pl 7 listopada 2012 11:22

Dwie osoby będą dziś przesłuchiwane pod zarzutem działania na szkodę jednej z sieci handlowych działających w Polsce. Zostały zatrzymane we wtorek w Warszawie przez policjantów wydziału do walki z korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji - podaje gazetawroclawska.pl.

Od kilkunastu miesięcy Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu prowadzi śledztwo dotyczące przekupywania managerów z supermarketów przez producentów towarów. W zamian za łapówki podejmowali oni decyzje o kupowaniu produktów konkretnych firm, które potem trafiały na sklepowe półki - informuje Gazeta Wrocławska.

Śledztwo zaczęło się od Kauflandu, ale szybko okazało się, że proceder korupcyjny dotyczy również innych dużych sieci handlowych, jakie reprezentowały zatrzymane wczoraj osoby. Rzecznik prokuratury Marek Ratajczyk nie chciał zdradzić o jakie siei chodzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • klient 2012-11-11 12:46:08

    Nareście należał to zrobić dawno. przecież Kupiec w sieci to szycha, a dostawcy i producenci jch natarczywie i skutecznie korompuję, Wycieczkami szkoleniami i pamięcią finansową przy okazji świąt jak i co jakiś czas wypłacają prowizję od zamówionych towarów lub nowych wprowadzonych indeksów!!. Znam taką sieć dawniej niemiecką obecnie szwajcarską z siedzibą w wielkopolsce.i jest głuchy.

    Klient

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane