PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wspólna akcja Oshee i LOTTO

Autor: pr 3 lipca 2017 10:37

Codzienne dojazdy do pracy na dwóch kółkach czy weekendowe wycieczki rowerowe, które mają przede wszystkim nieoceniony, pozytywny wpływ na nasze zdrowie, teraz mogą również pomóc innym. Przejechane na rowerze kilometry, dzięki akcji „odLOTTOwa jazda z OSHEE” zostaną „wykorzystane” w słusznym celu – podczas budowy boiska wielofunkcyjnego, przy remoncie sali gimnastycznej czy stworzeniu trekkingowej trasy rowerowej. Wszystko to w ramach ogólnopolskiego konkursu, w którym można wesprzeć 50 różnych instytucji w realizacji zgłoszonych projektów społecznych.

To proste! Dołącz do wybranej drużyny na stronie aplikacji Endomondo i poprzez jazdę na rowerze zbieraj kolejne pokonywane kilometry, które finalnie zostaną zsumowane na rzecz poczet projektu wybranej organizacji społecznej. W ten prosty sposób możesz wesprzeć m.in. uruchomienie Centrum Rehabilitacyjnego dla osób po amputacjach, budowę strzelnicy pneumatycznej, zakup sprzętu sportowego i organizację zawodów sportowych dla dzieci lub doposażenie Ośrodka dla osób z autyzmem, zespołem Aspergera i schorzeniami pokrewnymi. Zgłoszone projekty obejmują działania na rzecz ochrony zdrowia, edukacji i zaangażowania społeczności lokalnych. Pełna lista organizacji uczestniczących w konkursie znajduje się na stronie inicjatywy „odLOTTOwa jazda z OSHEE”. Akcja rozpoczyna się 3 lipca i potrwa aż do 15 września 2017 roku.

Inicjatywa LOTTO i OSHEE składa się z 2 etapów: w pierwszej kolejności organizacje zgłaszały swoje inicjatywy społeczne, na które chciałyby uzyskać dofinansowanie. Trwający od lipca do września drugi etap, do którego zakwalifikowało się 50 wyłonionych w konkursie organizacji  z całej Polski, to rywalizacja sportowa między zwolennikami instytucji, biorących odział w inicjatywie „odLOTTOwa jazda z OSHEE”.

Zmagania będą polegać na gromadzeniu jak największej liczby kilometrów przejechanych na rowerach na rzecz wybranej organizacji i realizacji jej celu społecznego. Najpopularniejsze 4 organizacje, które uzbierają największą liczbę kilometrów, otrzymają od Fundacji nagrody pieniężne w postaci dofinansowania projektów zgłoszonych w konkursie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane