Wspólna karta Castoramy i Santander Consumer Bank

Autor: dlahandlu.pl 2 marca 2017 09:19

Bank Santander wyda wspólną, cobrandową kartę kredytową z Castoramą. Będzie ona oferowana w specjalnie oznaczonych punktach we wszystkich 75 sklepach Castorama.

Jak pokazują analizy BIK remont mieszkania to główny cel kredytowy Polaków. W badaniu przeprowadzonym w 2016 roku wśród osób, które planowały wzięcie kredytu, aż co czwarta deklarowała, że przeznaczy pożyczone środki na wiosenny remont. To samo badanie pokazało, że Polacy decyzję o gruntownym remoncie podejmują średnio raz na 5-10 lat. Nieco częściej, bo raz na trzy lata, połowa z nas decyduje się przynajmniej na odmalowanie mieszkania.

W portfolio Santander Consumer Banku znaleźć można już karty cobrandowe wydawane we współpracy z sieciami handlowymi Media Markt i Saturn.

- Partnerstwo z Castoramą oznacza dla nas otwarcie na zupełnie nowy, rosnący rynek konsumencki – od majsterkowiczów, przez osoby remontujące i wykańczające swoje mieszkania i domy po pasjonatów ogrodnictwa – deklaruje Przemysław Kończal, członek zarządu Santander Consumer Bank odpowiedzialny za kredyty konsumenckie.

Klienci zainteresowani kartą kredytową Castorama, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego, będą mogli otrzymać ją od ręki w Punktach Usług Finansowych na terenie sklepów.. W zależności od kwoty i dostępnej oferty raty będzie można rozłożyć od 3 do 50 rat. Okres bezodsetkowy karty Castorama to 54 dni. Karta umożliwią zakupy w Internecie i płatności zbliżeniowe również u innych sprzedawców.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • tak sobie 2017-03-02 15:33:15

    Czy ja wiem?

  • ja 2017-03-02 15:14:42

    Super

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane