PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wspólnota mieszkaniowa skarży decyzję dotyczącą projektu Nowy Sezam

Autor: PAP 10 sierpnia 2012 09:57

Spółka BBI Development NFI SA poinformowała, że od decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego z dnia 12 czerwca 2012 roku, dotyczącej warunków zabudowy dla inwestycji Nowy Sezam, została wniesiona skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

"Skarżący (Wspólnota Mieszkaniowa Moniuszki 10 w Warszawie) wniósł o uchylenie zaskarżonej decyzji w całości i przekazanie sprawy do ponownego rozpoznania organowi pierwszej instancji. Skarga opiera się na zarzucie niewyjaśnienia przez organy obu instancji wszystkich istotnych dla rozstrzygnięcia sprawy okoliczności, dotyczących w szczególności kwestii wysokości planowanej zabudowy, jej obsługi komunikacyjnej oraz ochrony przeciwpożarowej" - czytamy w komunikacie.

W ocenie pełnomocnika BBI skarga nie jest zasadna i jako taka powinna zostać przez sąd oddalona.

Zarząd BBI uznał informację o wniesieniu skargi za istotną, ponieważ może skutkować uchyleniem zaskarżonej decyzji, a to mogłoby z kolei spowodować wydłużenie procesu inwestycyjnego związanego z realizacją projektu Nowy Sezam.

"Wspomniana decyzja jest nadal wykonalna. Jej zaskarżenie nie wstrzymuje procesu inwestycyjnego, który jest prowadzony zgodnie z harmonogramem" - czytamy dalej.

Nowy Sezam to projekt biurowo-komercyjny o powierzchni ok. 13,8 tys. mkw. zlokalizowany przy zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,85

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane