Współpraca Tesco i Meritum Bank

Autor: pr 14 września 2011 10:37

Tesco i Meritum Bank podpisały wieloletnią umowę w zakresie oferowania szerokiej gamy produktów finansowych klientom sieci sklepów. Od początku września Meritum Bank oferuje swoje usługi w punktach obsługi Tesco Finanse. Na początek tej współpracy klienci będą mogli skorzystać z dedykowanej oferty kredytów ratalnych na towary dostępne w Tesco, kredytów gotówkowych nawet na 200 tys. zł na dowolny cel oraz kredytów konsolidacyjnych.

Sprzedaż będzie prowadzona w 60 punktach Tesco Finanse zlokalizowanych w hipermarketach w całej Polsce oraz w Internecie za pośrednictwem strony tesco.pl/finanse.

Współpraca między Meritum Bankiem a Tesco ma na celu ułatwienie klientom dostępu do nowych usług finansowych, nie tylko związanych z zakupami w hipermarketach. Nowa oferta produktów finansowych dostępna będzie w miejscu, w którym robią codzienne zakupy oraz przez Internet.

Już teraz klienci Tesco mogą korzystać z dedykowanej oferty kredytów ratalnych na towary dostępne w Tesco, z oferty kredytów gotówkowych na dowolny cel oraz oferty kredytów konsolidacyjnych. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego to aż 200 tys. zł - najwięcej spośród sieci sklepów detalicznych.

- Współpraca z Tesco jest zgodna ze strategią rozwoju Banku i zwiększania dostępności jego usług. Produkty finansowe, jakie wspólnie z Tesco udostępniamy klientom to specjalna oferta, dedykowana sieci Tesco Finanse. Jestem przekonana, że innowacyjna oferta usług finansowych zostanie przychylnie przyjęta przez klientów i przyczyni się do dalszego wzrostu ich satysfakcji z bycia klientem Tesco - mówi Joanna Krzyżanowska, wiceprezes Meritum Banku.


Tesco oferuje swoim klientom usługi finansowe od 2006 roku. Współpraca z Meritum będzie łączyć się z rozszerzeniem portfolio produktów finansowych dostępnych w punktach Tesco Finanse. Sklepy sieci odwiedza ponad 5 milionów klientów tygodniowo - przedstawiciele Tesco twierdzą, że oferta usług finansowych może iść w parze z ofertą sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,19

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane