Współwłaściciel Senses: Restauracje premium rozwijają naszą paletę smaków

www.portalspozywczy.pl 6 listopada 2017 08:38

Współwłaściciel Senses: Restauracje premium rozwijają naszą paletę smaków www.facebook.com/sensesrestaurantpl/

– Restauracje premium mają to, czego brakuje w innych miejscach, jeśli chcemy odkrywać oryginalne smaki i czerpać przyjemność z jedzenia – powiedział w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl Krzysztof Janiszewski, współwłaściciel restauracji Senses.

Genesis - to kolejna restauracja w portfolio Krzysztofa Janiszewskiego. Współwłaściciel Senses dostrzega olbrzymi potencjał przed lokalami typu premium. 

– Odwieczne dążenie człowieka jest do poznawania i podwyższania swojego statusu życiowego, czego przykładem są chęci posiadania i kupowanie drogich samochodów, apartamentów, ubrań itp. Przekłada się to także na kuchnię. Restauracje premium mają to, czego brakuje w innych miejscach, jeśli chcemy odkrywać oryginalne smaki i czerpać przyjemność z jedzenia. Z pewnością jest to kwestia grupy wiekowej i stosunku do luksusu. To przychodzi z wiekiem. Musi być ta ciekawość smakowania wyjątkowych połączeń w kuchni. Rekomenduję powstawanie restauracji premium, bo rozwijają naszą paletę smaków – tłumaczył restaurator. 

Mimo obiecujących perspektyw biznesowych Krzysztof Janiszewski ma świadomość, że prowadzenie restauracji premium ma także swoje ciemne strony. Jak nam powiedział, gwiazdka Michelin dla Senses wpłynęła negatywnie na część załogi. 

– Pojawiły się też negatywne skutki, wpływające na załogę, bo niektórzy nagle poczuli się bogami i zaczęli gwiazdorzyć, a na takie zachowanie w Senses nie ma miejsca. Natomiast takie osoby próbują wynegocjować lepsze umowy w innych miejscach pracy, wykorzystują jako atut pracę w Senses, chociaż zakres obowiązków, które wpisują w CV, mija się z prawdą – wyjaśnił współwłaściciel Senses.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane