Wstrzymano budowę galerii handlowej w Oławie

Autor: gazeta-olawa.pl 23 stycznia 2015 09:49

Holendrzy wycofali się z budowy nowej oławskiej galerii. Inwestycję w Nowym Otoku wstrzymano. Trwają rozmowy z kolejnym udziałowcem, tym razem krajowym - podaje gazeta-olawa.pl.

Dariusz Głowacki z wrocławskiej firmy PVM Inwestycje, której inwestor zlecił tzw. project management przy realizacji centrum handlowego "Galeria Podium", potwierdził, że inwestycja jest na razie wstrzymana.

Inwestorem jest polsko-holenderska spółka Westrick Investments Sp. z o.o., powołana specjalnie z myślą o budowie "Centrum Handlowego Galeria Podium w Oławie". Firma Westrick działa od czerwca 2013, mieści się we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.

Właściciele spółki, Holendrzy, wycofali się z budowy oławskiej galerii. Trwają już rozmowy z kolejnym udziałowcem, tym razem krajowym. W najbliższych dniach wszystko powinno się wyjaśnić.

Od strony formalnej wszystko gra. Są wymagane zgody, decyzje i pozwolenia. Obiekt powstaje na działce wielkości 23,6 tys. m kw. Jego łączna powierzchnia wyniesie 11, 6 tys. m kw., a handlowa - ponad 8,7 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane