Wyborowa przedstawia nową wódkę rzemieślniczą w portfolio

Autor: pr 25 października 2017 10:57

Kombinacja długoletniej historii i ekspertyzy marki Wyborowa z doświadczeniem i wartościami, które reprezentuje mistrz gorzelnictwa – Łukasz Karmowski, wpłynęła na powstanie unikatowej wódki Wyborowa od Mistrza.

Łukasz Karmowski – twórca erca wódki Wyborowa od Mistrza kontynuuje rodzinną tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Łukasz przez wiele lat poznawał tajniki rzemiosła, zanim osiągnął mistrzostwo. Jego dziadek przygotowywał nalewki ze spirytusu, a ojciec kierował gorzelnią. Rzemieślnik od ponad 15 lat przekłada swoje zaangażowanie oraz ogromną wiedzę, bazującą na sprawdzonych recepturach i doświadczeniu rodzinnym, na najwyższą jakość destylatu, czuwając nad każdym etapem jego tworzenia.

Wyborowa od Mistrza jest kolejnym wariantem czystej wódki w portfolio Wyborowa Pernod Ricard. Specjalnie zaprojektowana butelka z matowego szkła oraz etykieta, na której widnieje historyczny szkic gorzelni w Radziczu i postać mistrza podkreślą wyjątkowy charakter trunku. 

Jak powstaje? Wódka tworzona jest w jednej gorzelni, z żyta uprawianego tylko lokalnie. Sposób tworzenia wpływa na jej szczególnie pełny i bogaty smak – powstaje wyłącznie ze starannie dobranych ziaren żyta w efekcie trzyetapowego procesu gorzelniczego: produkcja zacieru, fermentacja, destylacja.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane