Wyborowa w nowoczesnej odsłonie

Autor: pr 21 kwietnia 2015 11:28

Wyborowa w nowoczesnej odsłonie Fot. mat. pras.

Wyborowa zaprezentowała najnowszą butelkę. Miękkie linie, prosty acz efektowny kształt, dbałość o najmniejszy nawet szczegół. Nowe opakowanie zaskoczy nawet najbardziej wymagających konsumentów.

To, co wyróżnia już z daleka nową Wyborową na tle innych marek, to jej wysokość i smukłość.  Butelka jest wyższa niż większość dostępnych na rynku opakowań. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy element w designie - dolną etykietę, na której znajduje się numer. To unikalny numer seryjny butelki.

Szyjka butelki zakończona została wysokim korkiem ozdobionym dodatkowo naklejką z napisem PURE POLISH RYE (tłum. czyste polskie żyto), co ma podkreślić fakt, że do produkcji Wyborowej użyto wyłącznie doskonałej klasy krajowe zboże. Główna etykieta zachowała rozpoznawalny na całym świecie wzór logotypu oraz granatową  kolorystykę. Warto także zwrócić uwagę na staranne, wykonane z rzemieślniczą precyzją tłoczenia - Wyborowa Poland’s Finest Export. Zabieg ten podkreśla międzynarodowość i dumę płynącą z jednego z najlepszych polskich towarów eksportowych.

Odmieniona Wyborowa będzie dostępna w wybranych punktach już w połowie kwietnia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane