Wybrano projekt CH Res-Vita w Rzeszowie

Autor: nowiny24.pl 21 kwietnia 2011 11:25

Krakowska pracownia architektoniczna UCEES zaprezentowała wizualizacje kompleksu handlowo - rekreacyjnego Res-Vita, który ma powstać u zbiegu ul. Wyspiańskiego i Witosa w Rzeszowie - podały Nowiny24.pl.

Nowoczesny kompleks Res-Vita wybuduje prywatny, wrocławsko-rzeszowski inwestor. Tereny potrzebne pod inwestycję użyczy mu klub CWKS Resovia.

Galeria handlowa będzie się składać z trzech poziomów. Najniższy to market budowlany, market spożywczy oraz część z mniejszymi sklepami. Piętro wyżej zajmie sklep sportowym, salonie RTV-AGD oraz kolejnych stoiskach. Kompleks zostanie wyposażony w multikino na 1000 miejsc, dyskotekę oraz zespół konferencyjny o powierzchni 2100 m kw. Obok znajdzie się hotel na 150 miejsc.

Klub Resovia musi kupić od miasta prawo do wieczystego użytkowania gruntów potrzebnych pod inwestycję. W lutym zgodzili się na to rzeszowscy radni. Budowę będzie można zacząć już pod koniec tego roku. Niewykluczone, że nazwa "Res-Vita" (dawniej "Resovia-Park") zmieni się jeszcze raz, tym razem na "Resovia".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane