PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wycieczka na Karaiby nagrodą w promocji Nudli Knorr

Autor: pr 4 lipca 2012 15:03

Ruszyła wakacyjna promocja konsumencka Nudli Knorr w podwodnej stylistyce. Do wygrania atrakcyjne gadżety oraz wyjazd na Karaiby.

Na potrzeby nowej promocji na profilu Nudli Knorr na portalu Facebook http://www.facebook.com/knorrnudle została uruchomiona specjalna aplikacja w formie gry konkursowej Podwodny Wąż. Zagrać mogę ci fani, którzy zakupią przynajmniej jedno opakowanie Nudli Knorr, zachowają paragon i polubią profil Nudli Knorr. Codziennie trzech graczy z najlepszymi wynikami będzie wygrywać atrakcyjne nagrody: mp3 do słuchania muzyki pod wodą, wodoszczelny aparat do robienia zdjęć pod wodą oraz wodoodporny zegarek. Natomiast ci, którzy odpowiedzą na dodatkowe pytanie, mają szansę na nagrodę główną, czyli wyjazd na Karaiby.

Promocja trwa od 2 do 31 lipca 2012. Będzie wspierana w mediach: radio, TV, internet, a także za pośrednictwem materiałów POSM oraz narzędzi outdoorowych. Atrakcyjną formą promowania akcji skierowaną do grupy docelowej produktów będzie niestandardowy sampling Nudli Knorr z informacją o promocji podczas Heineken Opener Festival 2012.

Regulamin promocji dostępny jest na profilu na portalu Facebook http://www.facebook.com/knorrnudle.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane