Wyjątkowy Prezent otwiera kolejne punkty sprzedaży w centrach handlowych

Autor: pr 19 października 2016 12:22

Wyjątkowy Prezent – największa w Polsce firma oferująca prezenty w formie przeżyć – planuje do końca roku zwiększenie swojej sieci sprzedaży do 35 punktów handlowych rozmieszczonych w galeriach w całej Polsce. To element strategii rozwoju, uwzględniającej intensywną, ogólnopolską ekspansję sieci sprzedaży detalicznej.

Firma wystartowała z pierwszym punktem handlowych w 2012 roku w galerii Złote Tarasy w Warszawie. Obecnie, vouchery na upominki w formie przeżyć sygnowane przez Wyjątkowy Prezent można zakupić w wyspach handlowych, czyli tzw. „Wyspach Przeżyć”, w galeriach w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, czy we Wrocławiu.
Do końca października Wyjątkowy Prezent będzie miał na koncie 4 nowe punkty handlowe: w galeriach Factory Annopol (5 października) oraz Atrium Reduta w Warszawie (15 października), jak również w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu (19 października) oraz w Galerii Metropolia w Gdańsku (21 października). W listopadzie firma planuje też otwarcie nowej, stałej wyspy handlowej w Galerii Port Łódź.

Poprzez intensywny rozwój sieci sprzedaży, firma liczy na budowanie silnej relacji z potencjalnymi i obecnymi odbiorcami oraz udoskonalenie jakości obsługi klienta, jak również konsekwentną realizację swojej misji, czyli zmianę kultury wręczania prezentów w Polsce. 
Poza wyspami handlowymi, firma prowadzi sprzedaż upominków w formie przeżyć poprzez serwis Wyjatkowyprezent.pl, jak również w ponad 1500 sklepach partnerskich.

Wyjątkowy Prezent jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą prezenty w formie przeżyć. Wśród 2000 upominków, przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych, znajdują się atrakcje, takie jak skok ze spadochronem, egzotyczny masaż czy jazda Ferrari. Flagowym projektem Wyjątkowego Prezentu jest unikalne, wyostrzające zmysły wydarzenie kulinarne, czyli „Kolacja w Ciemności”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane