PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów w loterii Heinekena

Autor: pr 21 marca 2016 13:17

Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów w loterii Heinekena Heineken przygotował kampanię, w której codziennie można wygrać wyjazd na mecz Ligi Mistrzów, fot. mat.pras.

Marka Heineken, jako wieloletni sponsor największych rozgrywek klubowych w Europie – Ligi Mistrzów UEFA – po raz kolejny pragnie zapewnić kibicom możliwość przeżywania piłkarskich zmagań o Puchar Europy na najwyższym poziomie. Heineken przygotował kampanię, w której codziennie można wygrać wyjazd na mecz Ligi Mistrzów. Ambasadorem kampanii jest Jerzy Dudek.

Dla wszystkich wiernych kibiców i fanów marki, Heineken przygotował loterię, w której codziennie rozlosowywane są wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów UEFA (wraz z przejazdem i zakwaterowaniem), a także konsole PS4 z grą Unchanted 4 oraz 5-litrowe kegi Heinekena. Aby wziąć udział w loterii wystarczy na stronie www.liga.heineken.pl wpisać kod znajdujący się pod kapslem lub zawleczką piwa Heineken. Ci, którym niedane będzie oglądać mecze Ligi Mistrzów z trybun stadionu, mogą śledzić najświeższe informacje na temat drużyn i wyników meczów na stronie www.liga-heineken.onet.pl.

Ambasadorem kampanii, ponownie jest legendarny Jerzy Dudek, który triumfował podczas Finału Ligi Mistrzów UEFA w 2005 roku. 

Kampanię wspiera reklama telewizyjna przedstawiająca markę w kontekście oglądania Ligi Mistrzów UEFA. Za zakup mediów w kampanii odpowiadał dom mediowy MediaVest. Koordynacja działań interaktywnych spoczęła w rękach agencji K2, a wsparcia PR udzieliła agencja 24/7Communication. Partnerem strategicznym kampanii jest Grupa Onet i RASP.

Promocja trwa od 1 marca do 11 maja 2016. Codzienne losowania wyjazdów i pozostałych nagród odbywają się od 8 marca do 28 kwietnia 2016. Więcej informacji na www.liga.heineken.pl.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane