Wysowianka partnerem biathlonowej reprezentacji Polski

Autor: pr 14 stycznia 2016 12:58

Uzdrowisko Wysowa SA producent wód mineralnych Wysowianka i zarazem właściciel Uzdrowiska Wysowa oraz Polska Reprezentacja w Biathlonie od grudnia rozpoczęły oficjalną partnerską współpracę. Umowa gwarantuje m. in. obecność logo Wysowianki na strojach reprezentacji, możliwość regeneracji dla sportowców w uzdrowiskach należących do Uzdrowisko Wysowej SA

Umowa pomiędzy nimi została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata. Obie strony liczą również na współpracę związaną z Igrzyskami Olimpijskimi w Korei w 2018 roku.

 - Cele Wysowianki jak i Polskiego Związku Biathlonowego są zbieżne. Nasze produkty, tak woda jak i usługi uzdrowiskowe, wizerunkowo bardzo pasują do sportu jakim jest biathlon. Ta dyscyplina wymaga zaangażowania, wytrwałości, pracy, siły, precyzji, a to wartości z jakimi Wysowianka jako firma i jako marka się identyfikuje. Biathlon również bardzo szybko zyskuje na popularności, podobnie dzieje się z naszą ofertą. To wszystko spowodowało, że już po spotkaniu z Panią Prezes związku biatlonowego Dagmarą Gerasimuk stało się dla mnie oczywiste ile możemy zyskać na współpracy – mówi Włodzimierz Kubiak, wiceprezes Uzdrowisko Wysowa SA.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane