Wystartował nowy serwis Gdzie-kupie.pl

Autor: pr, dlahandlu.pl 4 kwietnia 2011 09:19

Wystartował Gdzie-kupie.pl - nowy serwis, wspierający przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu w internecie. Gdzie-kupie.pl łączy w sobie dwa rozwiązania - katalog branżowy oraz możliwość prowadzenia sprzedaży online.

Portal dostarcza firmom narzędzi do promocji i prezentacji swojej oferty. Po dokonaniu autoryzacji profilu firmowego przedsiębiorcy zyskują możliwość założenia sklepu oraz przeprowadzania transakcji bez żadnych opłat.

- Darmowy Portal Handlowy gdzie-kupie.pl wykorzystuje geolokalizację, ułatwiającą poszukiwanie odpowiednich rozwiązań w swojej okolicy oraz przyjazny „spacer po sklepach". Z tym plusem, że przechadzka po terenie całej Polski pomoże klientom znaleźć to, czego szukają, w zaledwie kilka minut - informuje serwis.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Internauta 2011-04-06 18:29:41

    Jak dla mnie nie ciekawy portal. Pełno tego w sieci. Stawiam na sprawdzone portale!

  • Marta 2011-04-04 16:52:44

    Jeszcze portal w powijakach.Spróbowałam wyszukac kilka artykułów , które często kupuję i niestety pojawia się informacja przy każdym :]

    Niestety, nie ma jeszcze firmy która posiada w swojej ofercie ten produkt lub usługę. Jeśli posiadasz firmę, zarejestruj się i prezentuj produkty oraz usługi całkowicie bezpłatnie. U nas to standard.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane