PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Wystartował serwis Sprzedajemy.pl

Autor: Gazeta Wyborcza 23 marca 2011 09:39

22 marca miała miejsce oficjalna premiera serwisu Sprzedajemy.pl - nieaukcyjnej platformy kupna i sprzedaży, której cechą charakterystyczną jest możliwość integracji z Facebookiem - podaje Gazeta Wyborcza.

Z platformy Sprzedajemy.pl mogą korzystać osoby prywatne. Firmy będą mogły wystawiać swoje oferty, ale jedynie z rzeczami używanymi

Sprzedajemy.pl nie uwzględnia na razie żadnych opłat i pobierania prowizji. Jednak jeden z założycieli serwisu, Tomasz Moroz, zaznaczał, że za kilka lat, gdy platforma zyska na popularności, możliwe jest wprowadzenie mikropłatności.

Przeglądać produkty można w dwojaki sposób - wedle kategorii (komputery, nieruchomości, motoryzacja, itd) lub według lokalizacji sprzedającego. To jedna z ważniejszych cech Sprzedajemy.pl - serwis "zachęca" do finalizowania transakcji przez osobiste spotkania.

Daje też możliwość promowania sprzedawanych produktów na Facebooku. Umieszczając swoją ofertę na Tablicy można liczyć na to, że zainteresuje ona naszych znajomych, lub znajomych znajomych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Zadowolona 2011-03-27 20:42:13

  Platforma latwa w obsludze nawet dla informatycznych analfabetow .Brawo dla tworcow.

 • Zadowolona 2011-03-27 20:40:25

  Platforma latwa w obsludze nawet dla informatycznych analfabetow .Brawo dla tworcow.

 • Zofia 2011-03-24 13:21:52

  Sporo informacji w sieci pojawiło się o tej nowej platformie. Ciekawa jestem jak sobie poradzą, bo to trudny rynek. Ale skoro oferują nowe rozwiązania, to powinno sie udać.

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,36

 • Min

  0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane