Wystartowała aplikacja do rozliczeń między wieloma użytkownikami

Autor: dlahandlu.pl 27 listopada 2017 10:01

Wystartowała aplikacja do rozliczeń między wieloma użytkownikami


BeamUp Payments S.A., startup z branży FinTech, udostępnił użytkownikom bezpłatną aplikację BeamUp, która łączy w jednym narzędziu dostęp do profilowanych ofert na smartfonie oraz platformę do dokonywania rozliczeń pomiędzy wieloma użytkownikami (split payments). Partnerami rozwiązania są między innymi ELEVEN SPORTS, Eventim, player.pl, Showmax czy Storytel.

- Nasza aplikacja umożliwia też bezpieczne, bezpłatne i dokonywane w czasie rzeczywistym rozliczenia pomiędzy wieloma znajomymi na raz, a nie tylko pomiędzy dwiema osobami jak w przypadku konkurencyjnych produktów. Oferujemy unikalne połączenie dostępu do usług z możliwością dzielenia kosztu ich zakupu. Dzięki płynnemu powiązaniu tych dwóch obszarów, sprowadzamy do kilku kliknięć złożone czynności, które do tej pory trzeba było wykonać, żeby zorganizować wspólny czas ze znajomymi” – mówi Paweł Trocki, Prezes Zarządu BeamUp Payments S.A.

W celu dokonywania zakupów i rozliczeń w aplikacji BeamUp, należy się zarejestrować i podłączyć kartę płatniczą lub zasilić rachunek aplikacji przelewem bankowym. Wszystkie transakcje dokonywane w aplikacji są realizowane natychmiast i bez opłat. Wkrótce będzie to dotyczyło również usług subskrybowanych - dzięki BeamUp użytkownik nie będzie musiał logować się do poszczególnych serwisów, wystarczy jednorazowa rejestracja w aplikacji.

Ofertę i funkcjonowanie aplikacji można sprawdzić bez rejestracji, dzięki opcji wejścia „jako gość”. Rejestracja wymagana jest dopiero w momencie chęci dokonania transakcji.

Inwestorami startupu są właściciele operatora sieci komórkowej Play oraz spółki z branży finansowej Aasa – Olympia Group oraz Novator. Usługi płatnicze w ramach aplikacji oferowane są przez BeamUp Payments S.A., działającą w imieniu i na rzecz Dotpay S.A. jako agent.

Aplikacja jest dostępna dla użytkowników systemów iOS i Android pod nazwą BeamUp Payments. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    12,01

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane