Wystartowała aplikacja MyShop.mobi

Autor: dlahandlu.pl 14 października 2015 13:13

Na rynku zadebiutowała aplikacja MyShop.mobi łącząca elementy programu lojalnościowego, aplikacji z promocjami i rabatami oraz narzędzia do bezpośredniej komunikacji z klientem.

MyShop.mobi to technologia kierowana do sklepów, lokali gastronomicznych oraz punktów handlowo-usługowych, działających pojedynczo, jak i w małych oraz dużych sieciach.

Celem MyShop. mobi jest zwiększanie średniej wartości koszyka, częstotliwości odwiedzin i rozszerzanie bazy klientów. Dzięki funkcji anonimowej oceny udostępnionej do użytku klientów, spełnia rolę „mystery shoppera” i umożliwia bieżącą analizę jakości obsługi oraz towaru.

Miesięczny abonament za używanie narzędzia wynosi do 49 do 79 zł. W ramach abonamentu premium sklepy zyskują dostęp do Akademii Handlu MyShop.mobi, programu pokazującego możliwości, jakie niosą nowe technologie.
MyShop.mobi pozwala na przesyłanie gazetek promocyjnych, filmów video, a także spersonalizowanych informacji o nowościach, rabatach oraz specjalnych okazjach przygotowanych dla klientów na ekran ich smartfonów. Podmioty, które korzystają z MyShop.mobi mogą również stworzyć w aplikacji swój program lojalnościowy, albo zaimplementować ten, który już mają.

Dla konsumentów MyShop.mobi dostępny jest w formie bezpłatnej aplikacji mobilnej do pobrania na system IOS oraz Android. Klienci mogą w niej wyszukać ulubione sklepy i miejsca, z ofertą których chcą być na bieżąco i pod jedną ikonką gromadzić powiadomienia o wszystkich nowościach oraz promocjach. Dzięki wykorzystaniu funkcji geolokalizacji użytkownicy mają możliwość wyszukania sklepów i miejsc z okolicy, w której znajdują się w danym momencie. Korzystanie z aplikacji jest w anonimowe. Opcjonalna rejestracja poszerza zakres dostępnych możliwości. Aplikacja ma pełnić funkcję m.in. portfela na karty rabatowe i miejsca dostępu do gazetek promocyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    17,99

  • Śr

    15,14

  • Min

    10,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane