PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wystartowała druga edycja programu edukacyjnego Lubelli

Autor: pr 10 października 2016 14:42

Wystartowała druga edycja programu edukacyjnego „Lubella inspiruje i edukuje”, dedykowanego gimnazjalistom z całej Polski.

Uczestnicy poznają zasady prawidłowego odżywiania i komponowania posiłków oraz przekonają się, dlaczego w ich diecie nie może zabraknąć produktów zbożowych. Będą też mogli wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody – unikalne warsztaty z popularnym szefem kuchni oraz fotografem, specjalizującym się w tematyce kulinarnej. Ponadto, każda ze zwycięskich szkół otrzyma bon finansowy o wartości 1500 zł.

Do programu może zgłosić się każdy nauczyciel gimnazjalny. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej: www.lubella.edu.pl.

Biorąc udział w programie nauczyciel otrzymuje bezpłatny pakiet materiałów edukacyjnych opracowanych przy współpracy z ekspertami żywieniowymi. W skład kompletu, który po zarejestrowaniu nauczyciele będą mogli pobrać z linka zamieszczonego w mailu potwierdzającym udział w programie, wchodzą: kompleksowe scenariusze zajęć, materiał multimedialny, karty pracy dla uczniów oraz materiały pomocnicze. Tegoroczna edycja to nowa, atrakcyjna formuła zajęć dostosowana do potrzeb i preferencji gimnazjalistów i nauczycieli. Uczniowie poznają zasady prawidłowego żywienia, zmierzą się z grą szkolną i zintegrują podczas wspólnego odkrywania tajników sztuki kulinarnej w praktyce. Po realizacji zajęć szkoła otrzyma Certyfikat potwierdzający udział Programie oraz zaangażowanie szkoły w edukację na temat zasad prawidłowego żywienia.

Uczestnictwo w programie „Lubella inspiruje i edukuje” jest także przepustką do konkursu „Uwielbiam gotować z Lubellą”. Gimnazjaliści, którzy wezmą udział w projekcie, będą mogli podjąć się kulinarnej rywalizacji o wyjątkowe nagrody.
Wystarczy, że przygotują autorskie danie na bazie produktu zbożowego oraz zgodne z zasadami prawidłowego żywienia. Przepis zilustrowany dwoma zdjęciami – jednym przedstawiającym potrawę, a drugim obrazującym radość ze wspólnego gotowania – należy przesłać za pomocą formularza konkursowego na stronie www.lubella.edu.pl (zakładka „Zgłoś się do konkursu”) do 5 grudnia. 

Nagrodami w konkursie są unikalne warsztaty, prowadzone przez popularnego szefa kuchni i fotografa specjalizującego się w tematyce kulinarnej. Każda ze zwycięskich klas otrzyma także bon finansowy o wartości 1500 zł. Zwycięzcy wraz z nauczycielami sami zdecydują, na co przeznaczą te środki. Organizatorzy przygotowali też upominki dla pedagogów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane