Wystartowała kampania outdoorowa ketchupu Włocławek

Autor: pr 6 czerwca 2017 10:47

Wystartowała kampania outdoorowa ketchupu Włocławek fot. materiały prasowe

Dekady mijają, lata lecą i wszystko się zmienia, a starsi wciąż powtarzają „za moich czasów było zupełnie inaczej”. Czy aby na pewno? Naprzeciw tym stwierdzeniom wychodzi Ketchup Włocławek. Marka wystartowała właśnie z kampanią outdoorową, która podkreśla niezmienność produktu i jego wyjątkowego smaku.

Ketchup Włocławek chce zwrócić uwagę na fakt, że – podobnie jak niektóre wartości i doświadczenia – jest od lat niezmienny. W miastach regionu Kujaw oraz północnej Polski pojawiły się właśnie reklamy graficzne prezentujące trzy charakterystyczne postacie reprezentujące kolejne dekady. Co wspólnego mają ze sobą oldschoolowe lata 70’, szalone lata 80’ i współczesność? Łączy je jeden stały element – słoiczek ketchupu Włocławek, którego receptura jest oryginalna od lat.

Włocławkowe billboardy, reklamy w komunikacji miejskiej oraz na autobusach zobaczyć można we Włocławku, Płocku, Bydgoszczy, Toruniu, Trójmieście, Olsztynie, Białymstoku i Szczecinie. Kampanii outdoorowej w czerwcu towarzyszyły będą również działania w Internecie – komunikacja z konsumentami za pomocą strony www.wloclawekketchup.pl oraz mediów społecznościowych i współpraca z blogerami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane