Wystartowała loteria promocyjna w ramach kampanii Apetiny

Autor: pr 7 czerwca 2016 12:50

Wystartowała loteria promocyjna w ramach kampanii Apetiny Fot. mat.pras.

Rozpoczęła się loteria promocyjna przeprowadzana w ramach kampanii serów Apetina „Twoja kuchnia ma to coś”. Zgłoszenia trwają od 6 czerwca do 31 lipca 2016 r.

W ramach kampanii Apetiny „Twoja kuchnia ma to coś” wystartowała ogólnopolska loteria promocyjna. Sprzedaż promocyjna oraz zgłoszenia potrwają od 6 czerwca do 31 lipca 2016 roku. Co tydzień do wygrania będą karty upominkowe o wartości 100 i 1000 złotych do partnerującej kampanii sieci sklepów DUKA. Aby o nie zawalczyć, należy zakupić dowolny produkt Apetina, zachować dowód zakupu i dokonać zgłoszenia udziału w loterii na apetyczneinspiracje.pl.

Strona apetyczneinspiracje.pl jest centralnym punktem całej kampanii „Twoja kuchnia ma to coś” i można na niej obejrzeć dodawane co tydzień odcinki miniserialu z ambasadorką kampanii Darią Ładochą, w których prezentuje ona inspirujące przepisy.

Trwająca od maja kampania serów Apetina prowadzona pod hasłem „Twoja kuchnia ma to coś” ma na celu nie tylko wzmocnienie świadomości marki, ale także zachęcenie konsumentów do eksperymentowania w kuchni. W związku z tym w trakcie jej trwania przewidziany jest szereg aktywności w mediach i komunikacja w sklepach. Za koncept kreatywny, wdrożenie i obsługę kampanii oraz towarzyszącej jej loterii promocyjnej odpowiedzialna jest agencja XConcept. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Carat.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,67

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane