Wystartowała nowa kampania Okocimia

Autor: portalspozywczy.pl 17 kwietnia 2012 17:37

Bohater nowego spotu marki Okocim zostaje wyróżniony przez Mariolę i cieszy się wyjątkowym smakiem piwa przywołującym najlepsze wspomnienia związane z przyjemnością i marką samą w sobie. Nastrój całej reklamy jest wzbogacony o muzykę grupy Maanam, stanowiącą wypełnienie doznawanych emocji.

Spoty reklamowe pojawią się zarówno w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych (Polsat, TVN, Discovery, Kanały AT Media), jak i w internecie już od kwietnia. Ich głównym przesłaniem będzie hasło: "Zasługujesz na Okocim" mające uświadomić, że wyjątkowe momenty mogą zdarzyć się codziennie, bez względu na okoliczności, a jednocześnie pokazać, że Okocim jest dowodem wyróżnienia spośród innych mężczyzn oraz docenienia ich za to, kim i jacy są.

Okocim to jedna z największych marek piwnych w Polsce. Jest dostępny w wariancie Premium Pils, Premium Mocne oraz w odmianach: Pszeniczne i Porter. Marka ta jest obecnie jedyną w segmencie piw premium w Polsce, która wykazuje wzrost. Zaś wariant Okocim Premium Mocne zajmuje pozycję lidera i jest najczęściej wybieranym produktem w swojej kategorii.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11013

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane