Wystawa Polskie Smaki

Autor: pr 12 lipca 2013 14:01

Praska Giełda Spożywcza zaprasza 20 września br. na IX Wystawę Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych POLSKIE SMAKI.

Zaprezentowana zostanie oferta kilkuset produktów tradycyjnych i ekologicznych: wędlin serów, pieczywa, przetworów, soków i napojów oraz wyrobów pszczelarskich. Smak większości artykułów spożywczych będzie można poznać, korzystając z możliwości degustacji.
Organizatorzy wystawy - którzy przygotowują jej coroczne edycje od 2005 roku - wychodzą z założenia, że produkty tradycyjne i ekologiczne stanowią przyszłość krajowej produkcji rolno-spożywczej oraz handlu artykułami spożywczymi. Powinny one zatem znaleźć stałe miejsce na półkach sklepów, także wielkomiejskich, na równi z innymi powszechnie dostępnymi produktami spożywczymi.
Część produktów, które pojawią się podczas zbliżającej się wystawy, znajduje się na ogólnopolskiej ministerialnej liście produktów tradycyjnych, a niektóre z nich legitymują się prestiżowym znakiem „Jakość Tradycja". Wśród wystawców zaprezentują się zdobywcy lauru Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Producenci tradycyjni będą mogli podczas wystawy ubiegać się wyróżnienie „Polski Smak 2013" dla swoich produktów oraz o nominację do konkursu „Teraz Polska".
Imprezie promującej żywność regionalną i ekologiczną będą towarzyszyły liczne atrakcje dla zwiedzających - w tym pokaz sztuki kulinarnej oraz degustacja potraw.
Wystawa cieszy się co roku dużym zainteresowaniem kupców hurtowych i detalicznych, przedstawicieli branży HoReCa oraz tysięcy amatorów tradycyjnej i zdrowej żywności.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane