Wytwórnia "U Lodziarzy" z ofertą B2B

Autor: dlahandlu.pl 5 czerwca 2017 10:03

Po mocnym wejściu na trójmiejski rynek – otwarcie łącznie czterech stacjonarnych punktów w niespełna rok – Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” rozwija swoją ofertę skierowaną do podmiotów biznesowych. Lody z WLP będą mogły być serwowane nie tylko w należących do sieci lokalach, ale również w niezależnych cukierniach czy restauracjach. Obecnie lodziarnia poszukuje partnerów do współpracy.

- Od dłuższego już czasu docierały do nas sygnały płynące ze strony innych podmiotów działających w sektorze gastronomicznym, zainteresowanych sprzedażą u siebie produkowanych przez nas lodów. Ilość podobnych zapytań była tak duża, że w końcu zdecydowaliśmy się na stworzenie oferty współpracy dla biznesu – mówi Maciej Siniło, współwłaściciel trójmiejskiej Wytwórni.

Oferta ta skierowana jest do właścicieli restauracji, kawiarni, cukierni i innych tego typu punktów, które chciałyby rozszerzyć swoje menu o lody rzemieślnicze.

Zdaniem właścicieli Wytwórni tradycyjne, lodowe desery tworzone wyłącznie z naturalnych składników dostępne w wielu różnych, niespotykanych nigdzie indziej smakach, stanowić będą nie tylko ciekawe uzupełnienie gamy wyrobów serwowanych w danym miejscu, a niekiedy nawet mogą być sposobem na zdobycie nowych klientów.

- Dla nas najważniejsza jednak jest możliwość dotarcia z naszymi lodami do jeszcze szerszego grona konsumentów - mówi Szymon Odjas z Wytwórni „U Lodziarzy”.

 Choć formalnie oferta współpracy dla punktów gastronomicznych dopiero powstała, pierwsze porozumienia zostały już zawarte i niebawem lody z Wytwórni pojawią się w kilku nowych miejscach.

Cały czas trwają też poszukiwania kolejnych partnerów. 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane