PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Wznoszenie Żubra owocuje – jesienna odsłona marki z nowym spotem

Autor: pr 20 września 2017 15:38

Wznoszenie Żubra owocuje – jesienna odsłona marki z nowym spotem Fot. mat.pras.

19 września Żubr ukazał się w nowej kampanii. Plenerowe, letnie wyskoki zmieniają się teraz
w spokojne wznoszenie Żubra, do czego nawiązuje najnowszy spot marki i aktywacja konsumencka. Po intensywnym, udanym sezonie letnim i wielu wyskokach na Żubra przenosimy się w kolejną porę roku.

Żubr rozpoczął właśnie aktywację jesienną. - Koniec lata i początek jesieni to czas powrotu do domów z letnich wojaży, spotkań z przyjaciółmi przy piwie, opowieści o wakacjach i stopniowego przyzwyczajania się do codziennego rytmu. W jesiennej odsłonie chcemy więc dostarczyć fanom trochę rozrywki, która wpisze się ten cykl i uatrakcyjni jesienne wieczory - mówi Łukasz Kling, Junior Brand Manager marki Żubr.

Nowa reklama pojawi się w wersji 30- i 15-sekundowej w telewizji i w mediach społecznościowych. Dodatkowo, w ramach najnowszej kampanii, zaplanowano ogólnopolskie aktywacje, które nawiązują do hasła przewodniego spotu i zachęcają konsumentów do działania, w wolne popołudnia i wieczory. Jedną z nich jest żubrowa krzyżówka, która pojawi się zarówno w prasie, jak i on-line. Akcja rozpocznie się w październiku, a szczegóły można śledzić na profilu marki na Facebooku.

Za kreację i realizację spotu reklamowego „Wznoszenie Żubra owocuje” odpowiadają agencja PZL, dom produkcyjny OTO Film oraz Platige Image, a udźwiękowieniem zajęło się studio Juice. Działania social media oraz PR prowadzi agencja Tailor Made PR, a za planowanie i zakup mediów odpowiada Zenith.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Czapa 2017-09-21 00:57:14

  Kolejną reklamę widzę tak - Niemiec w skórzanych szortach i hasło dobrze strzelić Żubra

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,96

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane