PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wzorcownia Włocławek w portfelu King's Street Retail

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 22 grudnia 2011 13:30

Wzorcownia, włocławskie centrum handlowe otwarte w 2009 roku, dołącza do portfela King's Street Retail. Wczoraj sfinalizowana została transakcja zakupu Wzorcowni Włocławek przez fundusz nieruchomościowy Blackstone od firmy Budizol Sp. z o.o. Property SKA, polskiego inwestora i dewelopera

W portfelu King's Street Retail, platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe, jest już Magnolia Park we Wrocławiu, Galeria Twierdza Kłodzko, Galeria Twierdza w Zamościu oraz Galeria Pestka w Poznaniu zakupiona zaledwie trzy tygodnie temu. Wliczając Wzorcownię Włocławek, King's Street Retail dysponuje obecnie łączną powierzchnią handlową 190 000 mkw. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wkrótce zostanie także zakupiona Galeria Tęcza w Kaliszu.

Wzorcownia to galeria handlowa zbudowana przez firmę Budizol Sp. z o.o. SKA, o powierzchni najmu 25 500 mkw., z parkingiem na 400 miejsc. Galeria powstała w wyniku udanej rewitalizacji XIX-wiecznej fabryki fajansu, zlokalizowanej w samym centrum Włocławka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane