PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wzrasta zainteresowanie dostawców Targami Produktów Spożywczych E.Leclerc

Autor: dlahandlu.pl 18 września 2017 10:44

E.Leclerc po raz kolejny organizuje Targi Produktów Spożywczych. Będzie to już trzecia odsłona tego wydarzenia, podczas którego swój asortyment zaprezentuje 160 wystawców z całej Polski. Jednym z założeń przyświecających temu przedsięwzięciu jest wspieranie lokalnych producentów żywności.

Targi odbędą się w dniach 20-21.09 w hali EXPO XXI WARSZAWA.

Z roku na rok wzrasta zainteresowanie dostawców uczestnictwem w Targach Produktów Spożywczych E.Leclerc. Podczas pierwszej edycji, swoje produkty zaprezentowało 60 partnerów marki, rok później było ich 150, w tym roku będzie ich o dziesięć więcej.

Przeczytaj także:

– Tym, co szczególnie cieszy nas  w kontekście Targów Produktów Spożywczych jest stały rozwój tego wydarzenia. Z każdą edycją obserwujemy wzrost zainteresowania targami ze strony dostawców. Ich liczba, a przede wszystkim różnorodność prezentowanej oferty  odpowiadają naszemu celowi, którym jest dostarczanie klientom E.Leclerc szerokiego wyboru produktów – mówi prezes E.Leclerc Polska Jean-Philippe Magré.

 Targi Produktów Spożywczych, corocznie organizowane przez E.Leclerc są dobrą okazją dla przedstawicieli sklepów do zapoznania się z propozycjami asortymentowymi dostawców współpracujących z marką. To dwudniowe wydarzenie dedykowane jest prezesom oraz dyrektorom sklepów, a także kupcom. Targi są szansą dla zarządzających sklepami do zapoznania się z ofertą lokalnych dostawców z różnych obszarów Polski i nawiązania relacji biznesowych. Są one także przestrzenią wymiany wiedzy na temat najnowszych trendów panujących w handlu.

W tym roku wydarzenie zostało podzielone na dwa segmenty tematyczne. Pierwszego dnia odbędzie się prezentacja napojów oraz produktów spożywczych, natomiast dzień później uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą produktów świeżych i wyposażenia sklepu. Obu dniom targowym towarzyszyć będą wystąpienia eksperckie agencji badawczej Nielsen, dotyczące rozwoju rynku FMCG w Polsce oraz najnowszych trendów konsumenckich. Wśród tematów, które zostaną poruszone podczas tych prezentacji, znajdą się między innymi świadomość konsumencka, zdrowa żywność czy wzrost zainteresowania produktami lokalnych producentów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane