X FRSiH: Biznes 4.0 - przemysł spożywczy buduje przewagę w oparciu o technologię

www.portalspozywczy.pl 2 listopada 2017 11:20

O wyścigu technologicznym, fabrykach przyszłości, inwestycjach w sprawną logistykę oraz o tym, jak technologie wspierają menedżerów w podejmowaniu decyzji biznesowych w firmach, będziemy rozmawiać podczas sesji dyskusyjnej pt. "Biznes 4.0 - przemysł spożywczy buduje przewagę w oparciu o technologię", która odbędzie się w ramach X Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie (6-7 listopada).

Sesja dyskusyjna pt. "Biznes 4.0 - przemysł spożywczy buduje przewagę w oparciu o technologię" odbędzie się 6 listopada w godzinach 11.30-13.00.

Udział w dyskusji potwierdzili: Aleksandra Banaś, prezes zarządu, ifm electronic Sp. z o.o.; Igor Jeliński, ekspert branży spożywczej (były prezes Mieszko SA); Bogusław Kowalski, prezes zarządu, Graal SA; Sławomir Mikos, dyrektor zakładu, CEDC International Sp. z o.o.; Jakub Pawlak, kierownik obszaru sprzedaży dla segmentu spożywczego, ABB Sp. z o.o; Paweł Stefański, prezes zarządu, Balluff Sp. z o.o.; Tomasz Średziński, dyrektor zarządzający, SMAKMAK. Debatę będzie moderował Jacek Ziarno, redaktor naczelny, magazynu Gospodarczy Nowy Przemysł.

Podczas debaty odbędzie się także kilkuminutowa prezentacja poprowadzona przez Pawła Jurasa, dyrektora ds. sprzedaży branżowej i kluczowych klientów, Balluff Sp. z o.o.

WIĘCEJ INFORMACJI O FRSIH, AGENDA I MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WYDARZENIA NA WWW.FRSIH.PL. REJESTRACJA MOŻLIWA TYLKO DO 3 LISTOPADA!

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, warsztatów i spotkań z prezesami i dyrektorami spółek spożywczych i handlowych, ekspertami oraz analitykami rynkowymi.

Jubileuszowe X Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się 6-7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie. Konferencji będzie towarzyszyła wieczorna Gala (6 listopada), podczas której wręczymy wyróżnienia w ramach plebiscytów Certyfikat Dobry Produkt i Food & Retail Start-Up Star. Przyznamy także redakcyjne Nagrody Rynku Spożywczego i Handlu firmom, które w minionym roku przeprowadziły ważne transakcje, wyróżniły się pozycją rynkową oraz innowacjami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane